O nas

TKM Rachunkowość Sp. z o.o. to biuro rachunkowe, które powstało z myślą o indywidualnym podejściu do Klientów. W dzisiejszych czasach indywidualna i dopasowana obsługa do potrzeb Klienta jest niezwykle potrzebna. Przedsiębiorcy zlecając nam prowadzenie swoich finansów, zawierzają nam, że ich firma jest w dobrych rękach. Klient u nas otrzyma bieżące wsparcie, swojego opiekuna do spraw księgowości, jak i kadr. Nie musi przebijać się przez działy handlowe czy obsługi klienta. Tworzymy ofertę dopasowaną do potrzeb przedsiębiorcy. Mówimy prostym językiem i nieskomplikowanym, po to, abyś mógł zrozumieć zawiłe kwestie podatkowe.

Nasz zespół składa się ze specjalistów, którzy kochają to co robią. W naszym zespole są osoby, jakie zajmują się pełną księgowością oraz usługami kadrowo – płacowymi dla Twojej firmy. Specjalizujemy się w obsłudze księgowej dla spółek (spółki z o.o., spółki komandytowe, spółki komandytowo – akcyjne, proste spółki akcyjne). Nie są nam straszne podatki dochodowe oraz innowacyjne ulgi dla przedsiębiorców, a także tzw. CIT estoński. A wręcz przeciwnie – uwielbiamy wyzwania i nowinki podatkowe.

Jak działa nasze biuro podatkowe?

Przede wszystkim badamy potrzeby naszego Klienta, aby stworzyć idealną ofertę i zapewnić najwyższej jakości obsługę. Każdy klient otrzymuje dedykowaną osobę do spraw księgowych oraz do spraw kadrowo – płacowych. Zatem są to osoby, które doskonale będą znać profil działalności Twojej firmy.

biuro podatkowe lublin
biuro podatkowe lublin

Co zyskujesz?